KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11965325
nr 1196 5325
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Etsning, Signerad, 30x23 cm
Utrop:
500 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 19:33:30
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt